از پایان نامه خود کتاب بین المللی منتشر نمایید

پایان­ نامه شما می تواند به عنوان کتاب بین المللی منتشر نمایید. علاوه بر اینکه می ­تواند به بالا بردن سطح علمی و ذخایر تحقیقاتی کشور کمک کند بلکه امتیاز ویژه ­ای نیز در رزومه­ ی شما به حساب می آید. تالیف حداقل یک کتاب در حوزه تخصصی شما می­ تواند در مصاحبه دکتری برای شما امتیاز بالایی داشته باشد. چاپ کتاب بین المللی از پایان نامه کار دشواری نیست و شما می­ توانید با تغییرات کوچکی در پایان­ نامه خود، آن را به یک کتاب خوب تبدیل نموده و به چاپ رسانید. گروه آموزشی اورنگ این مسیر را برای شما هموار نموده و در کمتر از یکماه پایان نامه شما را به کتاب تبدیل خواهد نمود.

تبدیل پایان نامه به کتاب به هیچ معیاری نیاز ندارد

در بسیاری از سایت ها بیان شده که معیار های زیر برای چاپ کتاب از پایان نامه نیاز است در صورتی که هیچ یک از این معیار ها برای اینکار نیاز نیست و گروه اورنگ پایان نامه شما را در کمتر از یکماه به کتاب تبدیل خواهد کرد. حتا هزینه آن را نیز پس از چاپ کتاب به صورت بین المللی اخذ خواهد نمود.

  • پایان­ نامه می­ بایست نمره بالای ۱۸ داشته باشد.
  • موضوع پایان­ نامه نو و مورد نیاز منطقه باشد.
  • موضوع مورد بررسی قابلیت فروش داشته باشد.
  • قابل استفاده در تدریس باشد.
  • پایان­ نامه از لحاظ علمی غنی بوده و در جشنواره­ ها و همایش ­های علمی امتیاز کسب کرده باشد.

گام های چاپ کتاب از پایان نامه

تعیین نام برای کتاب از پایان نامه

آماده سازی متن پایان نامه

ایجاد پاورقی و منابع

ترجمه متن

در صورتی که نیاز به ترجمه و نشر به زبان انگلیسی باشد مترجمین همکار ما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت این کار را انجام خواهند داد.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تغییرات لازم برای نوشتن کتاب از پایان نامه

در پایان­ نامه می باید تغییراتی پدید آید، مهم­ترین آنها در این مرحله،  روان­ سازی متن و تبدیل آن به کتاب است. متخصصین اورنگ این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

هزینه چاپ کتاب از پایان نامه

هزینه کل چاپ و نشر کتاب از پایان نامه ۱میلیون تومان است

هزینه آماده سازی و تغییرات متن ۴۰۰هزار تومان

هزینه ترجمه بسته به حجم متن است.

هزینه اولیه بابت چاپ کتاب دریافت نمی شود تنها برای آماده سازی ۵۰ درصد هزینه دریافت شده و مابقی پس از چاپ کامل کتاب و تحویل لینک آن دریافت خواهد شد.

سفارش چاپ کتاب از پایان نامه