چاپ کتاب نوجوانان

نوجوانان به عنوان نویسندگان خلاق و مبتکر می توانند آثار ارزشمندی را خلق کنند. 

انتشار کتابت توسط  نوجوانان به صورت بین المللی می تواند اعتماد به نفس و خودباوری آنها را تا حد زیادی بالا ببرد. همچنین نوجوانان می توانند از این راه درآمد خوبی کسب کنند. 

برای نشر کتاب نوجوانان تلاش های فراوانی صورت گرفته تا آنها بتوانند همگام با آموزش های تولید محتوا و نویسندگی نوجوانان از طریق سایت های مختلف مانند سایت کودک و نوجوان وارلی کتاب خود را از طریق سایت و مجموعه بیزسیب در سراسر جهان به چاپ رسانند. 

برای انتشار کتاب نیازی به هزینه اولیه وجود ندارد. می توانید با ما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را اخذ نمایید. 

انتشار کتاب نوجوانان می تواند برای آنها به عنوان سرمایه گذاری باشد. آنها می توانند با این کار رزومه خود را تقویت نموده و حس ارزشمندی داشته باشند. 

تبدیل پایان نامه به کتاب و انتشار در آمازون

نوجوانان با تکیه بر دانش بروزی که دارند و همچنین ذهن خلاقشان، می توانند محتوا های کارآمدی را برای هم سالان خود تولید کنند. 

فرآیند آموزش نوجوانان

نوجوانان با استفاده از روش های مبتکرانه و خلاقانه بر اساس یادگرفته های خود می توانند مدرسانی خلاق برای همسالان خود باشند. 

طبق پژوهش های انجام شده، فرآیند یادگیری نوجوانان از هم سالان خود بهتر و عمیق تر از بزرگسالان است. 

از آنجا که استاندارد سازی محتوا برای نوجوانان کار دشواری است، تیم متخصصی در بیزسیب به صورت تخصصی در زمینه بازبینی و استاندارد سازی محتوا فعالیت می کند تا بتواند محتوای کتاب نوجوانان را استاندارد نموده و آن را به چاپ رساند. 

نوجوانان می توانند با چاپ کتاب خود درآمدی تا ۱۰۰هزار دلار داشته باشند. 

و همچنین کتاب خود را در انتشارات داخلی و سایت های ایرانی منتشر و حتی برای معرفی خود وکتاب خود یک سایت داشته باشند. و نویسنده نوجوان برای همسن و سال های خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من