چاپ بین المللی کتاب در آمازون. چطور در آمازون کتاب بفروشیم. چگونه در آمازون کتاب بفروشیم. انتشار کتاب در آمازون

انتشار و چاپ کتاب بین المللی به هر زبان در آمازون

خدمات اصلی

چاپ و انتشار کتاب در آمازون با انتشارات بین المللی که تابحال مولفان زیادی را به سراسر جهان معرفی کرده است. 

بیشتر...

ثبت کتاب بین المللی نیاز به شابک یا ISBN دارد. این شابک را می توانید به صورت رایگان از فروشگاه های بزرگ کتاب دریافت کنید اما اگر می خواهید کتاب شما از اعتبار بالایی برخوردار شود می توانید کتاب خود را با انتشارات بین المللی منتشر کنید. برای چاپ کتاب در آمازون و دیگر فروشگاه ها می توانید از این شابک روش استفاده کنید.

بیشتر...

برای اینکه بدانیم چگونه باید در آمازون کتاب بفروشیم باید اول به سختی های آن فکر کنیم. برای فروش کتاب در آمازون مانند بسیاری از کارهای دیگر در آغاز باید تلاش زیادی کرد. 

بیشتر...

مراحل چاپ کتاب در آمازون. بسیاری علاقه مند هستند تا نام خود را بر روی کتابی ببینند. بعضی وقت ها این کتاب ها به چنان محتوای ارزشمندی تبدیل می شود که تمام مردم جهان آن را برای خواندن خریداری می کنند. گاهی اوقات نیز مقصود مولف یا مترجم از چاپ کتاب یا نشرآن به تیراژ محدود و برای یک جامعه مخاطب خاص است. در هر دو شکل، چاپ و نشر کتاب گام هایی دارد که برای اغلب مولفان یا مترجمین پیچیده و مبهم است. اما برای گروه هایی که در این حوزه فعالیت دارند و کتاب‌هایی را همواره آماده چاپ می‌کنند بسیار آسان هستند. با اورنگ همراه باشید تا با مراحل نشر کتاب بین المللی آشنا شوید.

بیشتر...

قابل ذکر است که گروه اورنگ آمادگی دارد تمامی مراحل چاپ کتاب در آمازون شما را به صورت بین المللی در کمترین زمان و با هزینه بسیار پایین به انجام برساند. با توجه به اینکه این گروه ده‌ها کتاب را در ماه به چاپ می‌رساند، هزینه تمام شده بسیار کاهش می‌یابد که در صورت چاپ کتاب توسط خود فرد این هزینه چند برابر خواهد شد.

بیشتر...