انتشار چاپ و فروش بین المللی کتاب در آمازون

انتشار و فروش و چاپ بین المللی کتاب در آمازون و مراحل چاپ و نشر بین المللی کتاب در آمازون

انتشار و فروش بین المللی کتاب در آمازون

انتشار چاپ و فروش بین المللی کتاب توسط نویسنده در آمازون در تمامی کشور ها از جمله آلمان انگلستان آمریکا و همه مناطق سراسر جهان به همراه مراحل چاپ نشر و فروش بین المللی کتاب

گروه اورنگ هیچ هزینه ای را در آغاز کار برای چاپ و نشر کتاب شما به صورت بین المللی اخذ نخواهد کرد و همه هزینه ها در پایان کار دریافت خواهد شد.

انتشار، چاپ و فروش بین المللی کتاب توسط نویسنده راهی مناسب برای کسب درآمد و ایجاد شهرت و برند سازی برای هر فرد است. امروزه شرکت های زیادی ایجاد شده اند که انجام این کار را برای نویسندگان آسان کرده اند. چاپ و نشر آسان بین المللی کتاب چندی پیش برای بسیاری از نویسندگان و حتا ناشران رویا بود. بسیاری از ناشران و نویسندگان تلاش می کردند تا برای انتشار کتاب خود به صورت بین المللی با یکی از ناشران کتاب ارتباط بگیرند و برای این کار هزینه های بسیاری را صرف می کردند تا به نمایشگاه های کتاب بروند. امروزه با وجود فروش اینترنتی کتاب، این کار بسیار آسان شده است.

انتشار بین المللی کتاب در آمازون

انتشار بین المللی کتاب توسط مولف

نویسنده کتاب با خلق اثر مسلما رویای شهرت و فروش بین المللی کتاب را در سر می پروراند. مولفان اثر در صورتی که کتاب خود را به ناشران بسپارند، علاوه بر هزینه بالای چاپ کتاب، درصد قابل توجهی از کتاب را باید به آنها بدهند تا کتاب خود را توزیع کنند. ناشر مولف به عنوان یکی از راهکار های انتشار و چاپ کتاب توسط مولف شناخته می شود که می تواند علاوه بر بالا بردن درصد سود حاصل از فروش، امتیاز نشر کتاب را به صورت دایمی یا موقت برای نویسنده اثر نگه دارد.

چاپ و نشر بین المللی کتاب به صورت ناشر مولف می تواند به صاحب اثر این امکان را بدهد که در صورت استقبال از اثر او، حق نشر کتاب یا امتیاز نشر آن را به ناشر بزرگی در ازای مبلغی بالا انتقال دهد.

از دیگر مزایای نشر و چاپ کتاب به صورت ناشر مولف این است که مولف می تواند توزیع کتاب خود را به هر شکل که می خواهد در اختیار داشته باشد.

انتشارات بین المللی چاپ کتاب در آمازون

انتشار و چاپ بین المللی بر مبنای تقاضا ( on demand)

نشر و چاپ و فروش بین المللی کتاب توسط نویسنده به مبنای تقاضا یا همان ( on demand ) یکی از راهکارهای پر صرفه برای عرضه کتاب به صورت بین المللی در سراسر جهان با کمترین هزینه ممکن است. در این روش نویسنده می تواند بدون صرف هزینه هنگفت برای چاپ کتاب، آن را به سرتاسر جهان ارایه کرده و کتاب خود را به شکل بین المللی توزیع نماید.

نویسنده می تواند چاپ انتشار و فروش بین المللی کتاب خود را به صورت کاملا مقرون به صرفه به تمام مردم جهان نمایش دهد بدون اینکه هزینه ای بابت چاپ کتاب با این تعداد پرداخت نماید.

چاپ و نشر کتاب بر مبنای تقاضا یعنی هرگاه تقاضایی برای خرید کتاب بود یعنی مشتری درخواست خرید کتاب را داد کتاب چاپ می شود. این روش برای فروش بین المللی کتاب بسیار روش مناسبی است زیرا مناطق بسیار گسترده ای را پوشش خواهد داد.

کتاب بررسی عکس درخت نخل

انتشار بین المللی کتاب در آمازون

نشر و فروش بین المللی کتاب در آمازون یکی از راه های کسب درآمد فوق العاده و شهرت جهانی برای نویسندگان است. بزرگترین مرکز نشر چاپ و فروش بین المللی کتاب یعنی آمازون ، روش فروش مبتنی بر تقاضا را بکار می برد. فروش کتاب در آمازون کار آسانی است اگر نکات مورد نظر درباره نحوه چاپ و نشر کتاب را به درستی رعایت کنید. مهمترین موضوع برای انتشار و فروش بین المللی کتاب در آمازون ، رعایت قانون کپی رایت است. از دیگر نکات مهم برای فروش بین المللی کتاب در آمازون و دیگر فروشگاه های بین المللی کتاب مانند ایندی باند و بارنز اند نوبل، نحوه صفحه بندی و طراحی جلد کتاب است. اگر این نکات را رعایت کنید و برای کتاب خود شابک یا ISBN دریافت کنید، به سرعت می توانید کتاب خود را عرضه نموده و با اطلاعات مربوط به حساب بانکی یا آدرس محل سکونت خود، سود حاصل از فروش کتاب خود در سراسر جهان را دریافت نمایید. گروه اورنگ تمامی این مراحل را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد.

انتشار چاپ  و فروش کتاب در اروپا

نشر چاپ و فروش بین المللی کتاب در انگلستان و آلمان در اروپا از تمامی کشور های دیگر اروپایی بیشتر است. شرکت هایی از قبیل آمازون در این بیشتر کشور های جهان فروشگاه های مجزا دارد. گروه اورنگ کتاب شما را در تمامی کشور های جهان که از زیرساخت های لازم برخوردار باشند فراهم می کند.

همچنین گروه اورنگ افتخار دارد تا با استفاده از مجرب ترین مترجمین در حوزه های تخصصی مختلف، انتشار و چاپ بین المللی کتاب شما را به تمامی زبان ها ترجمه کرده و آنها را در اختیار مخاطبان اروپایی  ، آمریکایی و دیگر کشور ها قرار دهد.

نشر چاپ و فروش کتاب در آمریکا

انتشار چاپ و فروش کتاب در آمریکا برای نویسندگان می تواند یک سکوی پرتاب به شهرت باشد. چاپ کتاب در آمریکا شرایط خاص دارد. در آمریکا می توانید کتاب خود را در کتابخانه کنگره ثبت نموده و کد LCCN یا همان کد انحضاری کنگره آمریکا را دریافت کنید. همچنین انتشار و چاپ کتاب در آمریکا می تواند درآمد بسیار بالایی را برای شما داشته باشد. تمام کتاب های پرفروش جهان با چاپ و نشر و فروش کتاب در آمریکا آغاز کرده اند. گروه اورنگ مفتخر است که کتاب شما را با انتشارات آمریکایی در آمریکا به چاپ رسانده و کد LCCN یا همان کد انحصاری کتابخانه کنگره آمریکا را برای کتاب شما دریافت نماید.

انتشار چاپ و فروش کتاب در آمریکا و انگلستان شباهت های زیادی دارد اما نشر کتاب در انگلستان ثبت LCCN ندارد. 

مراحل چاپ و نشر کتاب در آلمان ، انگلستان و آمریکا را در بخش های بعد خواهید دید.

چاپ کتاب با آمازون انتشار بین المللی کتاب فروش بین المللی کتاب در آمازون

مراحل چاپ نشر و فروش بین المللی کتاب در آمازون

برای چاپ و فروش بین المللی کتاب در آمازون کافی ست که کتاب خود را نوشته و سپس با مشاورین ما تماس بگیرید. گام های بعدی یعنی عقد قرارداد و نشر چاپ و توزیع بین المللی کتاب شما در آمازون ، بارنز اند نوبل ، ایندی باند و … در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. تمامی مراحل کمتر از یک ماه زمان خواهد برد. لازم به ذکر است هیچ هزینه ای از نشر چاپ و فروش بین المللی کتاب در آغاز کار از نویسندگان دریافت نخواهد شد. تنها هزینه های طراحی جلد و صفحه آرایی در صورت نیاز اخذ می شود. هزینه کل نشر چاپ و فروش بین المللی کتاب به همراه طراحی جلد و صفحه آرایی از ۱ میلیون تومان شروع می شود.

مراحل چاپ نشر و فروش بین المللی کتاب در آمازون را می توانید اینجا ببینید.

4 thoughts on “انتشار چاپ و فروش بین المللی کتاب در آمازون

 1. ساحل says:

  مسإلۀ عدم ساپورت کتابهای فارسی توسط آمازون چه می شود؟ چرا که از نوامبر ۲۰۱۸ به بعد با آثار فارسی آمازون دیگر همکاری ندارد.

  • emi
   emi says:

   با سلام و عرض ادب
   فرمایش شما کاملا صحیح است. ما کتاب های فارسی را با پلتفرم های دیگر بین المللی منتشر می کنیم و چاپ کتاب در آمازون مخصوص کتاب های با زبان انگلیسی خواهد بود.

 2. Reza says:

  سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من از سایت شما و خدماتی که دارین خوشم اومد و چون در حاضر دارم رو یک کتاب کار میکنم امیدوارم روزی به صورت حضوری ملاقات داشته باشیم و برای چاپ اقدام کنم. منتهی چند سوالی رو در همین کامنت خلاصه می کنم. اول اینکه آیا اگر در امازون چاپ شد، امکان چاپ غیر الکترونیکش در کشور هم هست یا نه؟ موضوع بعدی اینکه میزان مطالعه کتاب از این سایت چقدره و ایا میشه به فروش های بالا حساب کرد؟ و این رو هم باید اضافه کنم که میخوام کتاب به صورت انگلیسی به چاپ برسه تا مخاطبین بیشتری رو اختصاص بده. ممنون میشم پاسخ بدین

  • emi
   emi says:

   کتاب حتما باید به زبانی غیر از فارسی و عربی باشد که بتواند در آمازون منتشر شود. اما انتشار کتاب بین المللی الزاما می تواند از آمازون نباشد. تیم ما کتاب های فارسی را هم نشر جهانی می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *