آیا تصمیم به انتشار کتاب خود دارید ؟

آیا تصمیم به انتشار کتاب خود دارید؟

برای انتشار کتاب خود باید مراحلی را طی کنید. اگر هنوز کتاب خود را تالیف نکرده اید نخست باید بدانید که چگونه کتاب بنویسیم.

می توانید با مراجعه به مقاله چگونه کتاب بنویسیم، نحوه تالیف کتاب خود را بیابید. اما در صورتی که کتاب خود را تالیف کرده اید و می خواهید آن را منتشر کنید، با ما در این بخش همراه باشید.

نخستین گام برای انتشار کتاب، شناسایی مخاطب است. در صورتی که کتاب شما مخاطب فارسی زبان داشته باشد، بهتر است آن را در ایران منتشر کنید. برای انتشار کتاب در ایران می بایست مراحل زیر را طی کنید:

  • کتاب را صفحه بندی و صفحه آرایی کنید
  • با یک نشر توافق کنید که به ازای عقد قرارداد با شما، یک شابک برای کتاب شما اخذ نماید
  • بعد از نهایی کردن کتاب، شناسنامه کتاب را از سوی انتشارات کامل کرده و ۳ نسخه از کتاب را برای وزارت ارشاد ارسال کنید
  • بعد از دریافت تاییدیه از وزارت ارشاد، آن را چاپ کرده و به فروش برسانید
آمازون بزرگترین فروشگاه کتاب جهان

بیزسیب این خدمات را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید به بخش انتشار داخلی رفته و تمامی مراحل را به ما بسپارید.

اگر مخاطبان شما می توانند به صورت بین المللی باشند،‌بهتر است تا کتاب را به صورت بین المللی منتشر نمایید.

برای این کار باید در ابتدا یک شابک بین المللی دریافت کنید. این شابک را از کشور های مختلف می توان از انتشارات کشور ها دریافت کرد. همچنین می توان از فروشگاه های کتاب آنها را دریافت کرد.

در هردو این حالت ها کتاب شما به سرعت منتشر می شود اما از آن پس اختیار تام کتاب شما بدست شما به تنهایی به عنوان مولف نیست. تنها زمانی می توانید به صورت کلی حقوق خود را از کتاب داشته باشید که یک شابک به شکل ناشر مولف دریافت کنید.

این شابک به اثر شما هم حق مولف (copyright) می دهد و هم شما می توانید در هر کجا که تمایل داشتید کتاب خود را منتشر کنید. برای مثال با داشتن یک شابک به شکل ناشر مولف می توانید کتاب خود را همزمان در آمازون، ای بی، بارنس اند نوبل، ایندی باند و تمامی فروشگاه های بین المللی منتشر کنید.

خدمات مربوط به انتشار بین المللی کتاب را می توانید از ما بخواهید.

در صورتی که بخواهید کتاب خود را به صورت بین المللی منتشر کنید احتمالا نیاز به ترجمه اثر خواهید داشت. ما با تجربه بیش از ۱۰ سال انتشار بین الملی کتاب، بهترین مترجمان تخصصی را گرد آورده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارایه دهیم. برای این کار می توانید از بخش ترجمه سایت استفاده نمایید.

چگونه کتاب خودم را بعد از انتشار بفروشم

بعد از انتشار کتاب، حتما نیاز است تا تبلیغاتی برای کتاب انجام شود تا کتاب به مخاطبان معرفی شود. برای این کار می توانید از اینفلوئنسر های بین المللی کمک بگیرید و از دیجیتال مارکتینگ بهره ببرید و در فضای مجازی خود را بهتر و بیشتر معرفی کنید.

انواع تبلیغات برای کتاب در بخش تبلیغات آورده شده که می تواند به شما در فروش هرچه بیشتر کتابتان کمک کند.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من