انتشارات آمریکایی

انتشار بین المللی کتاب توسط انتشارات آمریکایی(American Publications)

همانطور که توضیح داده شد انتشار بین المللی توسط مجموعه بیزسیب دارای سه حالت است:

انتشار تنها در آمازون

ناشر مولف(انتشار در آمازون و تمام فروشگاه های بین المللی کتاب)

انتشارات آمریکایی(انتشار در آمازون و تمام فروشگاه های بین المللی با اعتبار انتشارات آمریکایی و تبلیغات انتشارات)

انتشارات آمریکایی حالت سوم از موارد انتشار بین المللی کتاب می باشد. توضیحات در این بخش به اختصار عنوان می شود برای توضیحات بیشتر در مورد انتشار بین المللی به روش انتشارات آمریکایی  به قسمت مقالات مراجعه کنید.

نویسنده کتاب با خلق اثر مسلما رویای شهرت و فروش بین المللی کتاب را در سر می پروراند. بسیاری از مولفان اثر معتقدند که بهتر است کتاب خود را به ناشران بسپارند؛ تا کتاب آنها توسط یک انتشارات بین المللی، چاپ و توزیع شود.

تا ناشران با تبلیغات و انتقال کتاب به کتاب فروشی ها و روش های مختلف فروش از جمله فروشگاه های بین المللی کتاب مانند آمازون، هم اعتبار بالایی برای کتاب خود بدست آورند و هم بتوانند فروش بالایی برای کتاب خود داشته باشند. انتشارات آمریکایی به عنوان یکی از راهکار های انتشار و چاپ کتاب توسط مولف شناخته می شود که می تواند علاوه بر بالا بردن درصد فروش، امتیازهای زیادی برای مولف داشته باشد.

چاپ و فروش بین المللی کتاب در آمازون

مجموعه بیزسیب با 13 انتشارات آمریکایی طرف قرارداد است و کتاب هایی با موضوعات مختلف را با نشر های آمریکایی منتشر می کند. در این حالت، یک شابک برای کتاب شما اخذ می شود. این شابک اثر را مشمول قانون حق مولف(copyright)  می کند. کتاب شما بر اساس موضوع آن به یک یا چند انتشارات ارایه می شود و یکی از نشر های آمریکایی، بنا به تخصص و زمینه فعالیت تخصصی نشر بین المللی خود، انتشار آن را برعهده خواهد گرفت.

لیست انتشارات طرف قرارداد با موسسه بیزسیب:

در این حالت انتشار بین المللی کتاب، اثر شما علاوه بر سایت های آمازون (که تنها خود سایت های آمازون ۱۷ سایت به زبان های مختلف دنیا می باشد). کتاب شما در سایت های دیگری مانند گوگل بوک (google book)، ایبی (ebay) ، ایندی باند(indiebond) ، بارنس اند نوبل (barens & nble) و… منتشر می شود. آمازون و دیگر سایت ها تبلیغات کوتاهی برای کتاب شما خواهند داشت(نمایه شدن در سایت ها و پروموشن های تبلیغاتی).

و کتاب شما به دو صورت نسخه الکترونیکی(kindle) و چاپی (فیزیکی) در سایت های مختلف منتشر می شود. در واقع هر دوی این حالت ها برای شما فعال می شود.

در روش انتشارات آمریکایی اعتبار این روش نسبت به دو روش دیگر بالاتر است.

می تواند به رزومه سازی شما با کیفیت بیشتری کمک کند.

مانند روش دوم سهم فروش بالایی از قیمت پشت جلد کتاب  به مولف می رسد و فرق آن با روش دوم این است که تنها ۵ درصد از سهم فروش کتاب به انتشارات می رسد.

از دیگر ویژگی های این روش تبلیغات توسط انتشارات برای کتاب شماست، که این مساله می تواند منجر به فروش بیشتر کتاب شما شود.

انتشارات آمریکایی نسبت به دو روش دیگر، بیشتر می تواند به مهاجرت شما کمک کند. اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید مقاله مربوط به مهاجرت از طریق انتشار کتاب را مطالعه کنید.

از  دیگر ویژگی های این روش این است که کتاب های منتشر شده شما در هر سایتی آمازون و یا گوگل بوک و…. به حساب آمازون و حساب کاربری که توسط ما برای شما در آمازون ساخته می شود وصل می شود و مبلغ فروش هر سایت، در حساب کاربری آمازون شما نمایش داده می شود.

از دیگر مزایای انتشار بین المللی کتاب به روش انتشارات آمریکایی این است که هر زمان که مولف بخواهد می تواند کتاب خود را ویرایش کند( این ویرایش شامل قیمت کتاب، متن کتاب طراحی جلد می باشد) و برای ویراست های بعدی کتاب نیاز به صرف هزینه نیست.

از دیگر ویزگی های انتشار در سایت آمازون و دیگر سایت ها این است که: روش انتشار به شکل انتشار و چاپ  بر مبنای تقاضا (on demand) و یا برحسب سفارش است.

در واقع چاپ و نشر کتاب بر مبنای تقاضاست یعنی هرگاه تقاضایی برای خرید کتاب وجود داشته باشد آنگاه کار چاپ انجام می شود. یعنی مشتری هر زمان درخواست خرید کتاب را ثبت کرد کتاب از سایت مربوطه به نزدیکترین چاپخانه محل سکونت مشتری به طریق آنلاین ارسال می شود و چاپخانه کتاب را طبق جلد مربوطه چاپ و صحافی می کند و به دست مشتری می رساند. این روش برای فروش بین المللی کتاب بسیار روش مناسبی است زیرا مناطق بسیار گسترده ای را پوشش خواهد داد. و همینطور مولف مجبور به هزینه ی بالا برای چاپ تعدادی کتاب نمی شود.

موسسه بیزسیب نماینده انحصاری رسمی intl. business sibling و موسسه fastpublication آمریکا، تمامی مراحل چاپ و انتشار بین المللی کتاب شما را در کمتر از یک ماه برعهده خواهد داشت. برای آغاز انتشار بین المللی کتاب خود می توانید سفارش خود را ثبت کرده و یا در بخش تماس با ما با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من