انتشار چاپ و فروش کتاب در اروپا و آمریکا

نشر چاپ و فروش بین المللی کتاب در انگلستان و آلمان در اروپا از تمامی کشور های دیگر اروپایی بیشتر است. شرکت هایی از قبیل آمازون در بیشتر کشور های جهان فروشگاه های مجزا به زبان همان کشور دارد. مجموعه بیزسیب کتاب شما در 13 سایت از سایت های آمازون به زبان های مختلف در تمامی کشور های جهان که از زیرساخت های لازم برخوردار باشند منتشر می کند.

همچنین مجموعه بیزسیب  افتخار دارد تا با استفاده از مجرب ترین مترجمین در حوزه های تخصصی مختلف، همینطور بهترین کارشناسان در زمینه انتشار و چاپ کتاب، طراحان حرفه ای برای جلد کتاب، صفحه آرا و ویراستار های عالی و… انتشار و چاپ بین المللی کتاب شما را به تمامی زبان ها ترجمه کرده و آنها را در اختیار مخاطبان اروپایی، آمریکایی و دیگر کشور ها قرار می دهد.

البته این نکته شایان ذکر است که: بهتر است زبان اول کتاب خود را انگلیسی انتخاب کنید. زیرا خوانندگان انگلیسی زبان در سراسر دنیا از از دیگر زبان ها بسیار بیشتر است و از آنجایی که مجموعه بیزسیب کتاب شما را در همه سایت های آمازون که به زبانهای مختلف دنیاست، منتشر می‌کند. اگر کتابتان انگلیسی باشد، بدین گونه در دسترس همه انگلیسی زبانان از هر جای دنیا قرار می گیرد.

نشر چاپ و فروش کتاب در آمریکا

انتشار چاپ و فروش کتاب در آمریکا برای نویسندگان می تواند یک سکوی پرتاب به شهرت و همینطور مهاجرت باشد. چاپ کتاب در آمریکا شرایط خاصی دارد. در آمریکا می توانید کتاب خود را در کتابخانه کنگره ثبت نموده و کد LCCN یا همان کد انحصاری کنگره آمریکا را دریافت کنید. همچنین انتشار و چاپ کتاب در آمریکا می تواند درآمد بسیار بالایی را برای شما داشته باشد. تمام کتاب های پرفروش جهان با چاپ و نشر و فروش کتاب در آمریکا آغاز کرده اند مجوعه بیزسیب مفتخر است که کتاب شما را با انتشارات آمریکایی در آمریکا به چاپ رسانده و کد LCCN یا همان کد انحصاری کتابخانه کنگره آمریکا را برای کتاب شما دریافت نماید.

انتشار چاپ و فروش کتاب در آمریکا و انگلستان شباهت های زیادی دارد اما نشر کتاب در انگلستان ثبت LCCN ندارد.

مراحل چاپ و نشر کتاب در آلمان ، انگلستان و آمریکا را در بخش های بعد خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من