انتشار کتاب در آمازون

چاپ و انتشار کتاب در آمازون

چاپ و انتشار بین المللی کتاب در آمازون و فروشگاه های کتاب توسط مجموعه بیزسیب دارای سه حالت است:

چاپ و انتشار کتاب تنها در آمازون

انتشار کتاب به روش ناشر مولف( شابک بین المللی)

انتشار کتاب با انتشارات آمریکایی(شابک انتشارات آمریکایی)

چاپ و انتشار کتاب تنها در آمازون حالت اول از موارد انتشار کتاب می باشد. توضیحات در این بخش به اختصار عنوان می شود برای توضیحات بیشتر در مورد این روش انتشار به قسمت مقالات مراجعه کنید.

نویسنده کتاب با خلق اثر مسلما رویای شهرت و چاپ و فروش بین المللی کتاب را در سر می پروراند. بسیاری از مولفان اثر معتقدند که بهتر است کتاب خود را در سایت پر بازدید و پر خواننده آمازون منتشر کنند. چرا که آمازون حدود ۲۰۰ میلیون مشترک در سراسر دنیا دارد. این در حالیست که انتشار کتاب در آمازون اولین قدم برای فروش کتاب به سراسر دنیاست. توزیع کتاب توسط سایت پر بازدید آمازون به شما کمک می کند تا خوانندگان با تهیه کتاب برای مولف شهرت، فرصت و ثروت بوجود آورند، و مولف هم برای خود و کتابش اعتبار بالایی بدست آورد و بتواند فروش بالایی برای کتاب خود داشته باشد.

در این حالت چاپ و انتشار کتاب در آمازون، کتاب شما در ۱۷ سایت از سایت های آمازون به زبان های مختلف منتشر می شود. و کتاب شما به دو صورت الکترونیکی(kindle) و چاپی (فیزیکی) منتشر می شود. در واقع هر دوی این حالت ها برای شما فعال می شود.

آمازون و دیگر سایت ها تبلیغات کوتاهی برای کتاب شما خواهند داشت(نمایه شدن در سایت ها و پروموشن های تبلیغاتی).

حدود 65 درصد سهم فروش کتاب  از قیمت پشت جلد را سایت آمازون برای هزینه فروش، چاپ کتاب و تبلیغات کتاب شما دریافت می کند. به همین دلیل این روش برای کسانی که قصد ساخت رزومه معتبر کاری و دانشگاهی در ایران را دارند و همچنین کتاب اولی ها مناسب است. این روش همچنین برای تبدیل پایان نامه به کتاب بین المللی بسیار مناسب است. شما می توانید پایان نامه خود را با این روش به کتاب تبدیل کرده و آن را در آمازون به فروش برسانید.

از دیگر ویژگی های چاپ و انتشار در سایت آمازون و دیگر سایت ها این است که: روش انتشار به شکل انتشار و چاپ  بر مبنای تقاضا (on demand) و یا برحسب سفارش است.

در واقع چاپ و نشر کتاب بر مبنای تقاضاست یعنی هرگاه تقاضایی برای خرید کتاب وجود داشته باشد آنگاه کار چاپ انجام می شود. یعنی مشتری هر زمان درخواست خرید کتاب را ثبت کرد کتاب از سایت مربوطه به نزدیکترین چاپخانه محل سکونت مشتری به طریق آنلاین ارسال می شود و چاپخانه کتاب را طبق جلد مربوطه چاپ و صحافی می کند و به دست مشتری می رساند. البته باید بدانید که این کار با بهترین روش های کدگذاری انجام می شود و کتاب های چاپ شده در آمازون حتا امکان بازنشر از سوی چاپخانه را ندارد و تنها به تعداد سفارش آن کتاب، چاپخانه می تواند آن را چاپ کند. این روش برای فروش بین المللی کتاب بسیار روش مناسبی است زیرا مناطق بسیار گسترده ای را پوشش خواهد داد. شما برای فروش کتاب در سراسر جهان تنها با چند فروشگاه اینترنتی روبرو هستید و نیازی نیست که تک تک کشور ها را برای فروش کتاب خود بپیمایید و همینطور مولف مجبور به هزینه ی بالا برای چاپ تعدادی کتاب نمی شود.

چاپ و فروش کتاب در آمازون

حساب نامحدود کیندل سرویسیت که کتاب ها در آن منتشر می شود. که به شما اجازه می دهد هرچه می خواهید، از بین بیش از 2 میلیون کتاب مکتوب، هزاران کتاب صوتی و تا سه اشتراک مجله را انتخاب نمایید. نویسندگان، کتابها و ژانرهای جدید، از رمز و راز های عاشقانه گرفته تا علمی تخیلی و موارد دیگر را در کیندل خواهید یافت. نسخه الکترونیکی آمازون کیندل را می توان در هر دستگاهی مانند موبایل یا تبلت یا کامپیوتر مطالعه و استفاده کرد. این برنامه با قیمت 9.99 دلار در ماه در دسترس است و می توانید هر وقت خواستید آن را حذف کنید. هنگامی که شما کتاب خود را در آمازون چاپ می کنید و به صورت بین المللی نشر می دهید،‌ کتاب شما می تواند به دست میلیون ها خواننده آمازون کیندل در سراسر جهان برسد.

یکی از راه های معرفی کتاب به صورت بین المللی برای نویسندگان ایرانی این است که برای مدت محدودی کتاب خود را به سرویس حساب نامحدود کیندل بسپارند تا هم درآمد کمی حاصل کنند و هم کتاب خود را معرفی کنند تا بتوانند فروش خوبی در بلند مدت داشته باشند.

می توانید با ضبط کتاب خود، آن را به صورت صوتی منتشر نمایید. انتشار کتاب صوتی در آمازون یکی از راه های موفقیت و شهرت کتاب شماست زیرا اخیرا استقبال از کتاب های صوتی در آمازون بسیار زیاد شده است. این حالت را هم مجموعه بیزسیب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

حساب کیندل در حال حاضر فقط در Amazon.com برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است. مشتریان در انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هند، چین، ژاپن، برزیل، مکزیک، کانادا و استرالیا می توانند برای حساب کیندل در بازار محلی آمازون خود ثبت نام کنند. آمازون همچنین قصد دارد این سرویس را به کشورهای دیگر نیز گسترش دهد.

موسسه بیزسیب نماینده انحصاری رسمی intl. business sibling و موسسه fastpublication آمریکا، تمامی مراحل چاپ و انتشار بین المللی کتاب شما را در کمتر از یک ماه برعهده خواهد داشت. برای آغاز انتشار بین المللی کتاب خود می توانید سفارش خود را ثبت کرده و یا در بخش تماس با ما با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من