با چاپ کتاب در آمازون آشنا شوید

بسیاری علاقه مند هستند تا نام خود را بر روی کتابی ببینند. بعضی وقت ها این کتاب ها به چنان محتوای ارزشمندی تبدیل می شود که تمام مردم جهان آن را برای خواندن خریداری می کنند. گاهی اوقات نیز مقصود مولف یا مترجم از چاپ کتاب یا نشرآن به تیراژ محدود و برای یک جامعه مخاطب خاص است. در هر دو شکل، چاپ و نشر کتاب گام هایی دارد که برای اغلب مولفان یا مترجمین پیچیده و مبهم است. اما برای گروه هایی که در این حوزه فعالیت دارند و کتاب‌هایی را همواره آماده چاپ می‌کنند بسیار آسان هستند. با مجموعه بیزسیب همراه باشید تا با مراحل نشر کتاب بین المللی آشنا شوید.

مراحل چاپ کتاب در آمازون

مرحله اول: آماده سازی محتوای کتاب برای انتشار و ثبت در آمازون

در این مرحله نویسنده یا مترجم باید محتوای کتاب را آماده کند. این محتوا می‌تواند شامل شعر، داستان، دست نوشته، خاطرات و یا یک کتاب علمی باشد. همچنین کتاب مورد نظر می‌تواند به صورت تالیف یا ترجمه باشد. در هر صورت نویسنده باید محتوای کتاب را به صورت دست نوشته یا تایپ شده به ناشر تحویل دهد.

مرحله دوم: آماده سازی اولیه کتاب برای چاپ در آمازون

مراحل چاپ کتاب

در این مرحله کارهایی مانند بررسی غلط‌ های املایی و نگارشی، تایپ، صفحه‌آرایی و ویراستاری انجام می‌شود. فایل کامل کتاب باید در این مرحله آماده شود و این فایل باید تا حد امکان کامل و بدون ایرادات علمی و نگارشی باشد.

مرحله سوم: دریافت شابک (ISBN) برای چاپ کتاب در آمازون

شابک مخفف عبارت شماره استاندارد بین المللی کتاب یا به انگلیس  ( International Standard  Book Number)  است. شابک یک کد ۱۰ الی ۱۳ رقمی است که به هرکتاب منسوب می‌شود. باید توجه نمود که با تجدید چاپ یک کتاب شابک آن تغییر نمی‌کند. همچنین از سال ۲۰۰۷ به بعد شابک از ۱۰ رقم به ۱۳ رقم افزایش یافت تا بتوان کتاب‌های بیشتری را چاپ کرد.

مرحله چهارم : چاپ و صحافی برای چاپ بین المللی نیازی نیست

آمادگی گروه بیزسیب برای انجام تمامی مراحل چاپ و ثبت کتاب به صورت بین المللی و دیگر سایت ها در کمتر از ۱ ماه انجام می شود.

قابل ذکر است که گروه بیزسیب آمادگی دارد تمامی مراحل چاپ کتاب در آمازون شما را به صورت بین المللی در کمترین زمان و با هزینه بسیار پایین به انجام برساند. با توجه به اینکه گروه ما ده‌ ها کتاب را در ماه به چاپ می‌رساند، هزینه تمام شده بسیار کاهش می‌یابد که در صورت چاپ کتاب توسط خود فرد این هزینه چند برابر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من