خرید کتاب از آمازون

خرید کتاب از بین سایت های مختلف مانند آمازون، بارنز اند نوبل، پاول و … بر سر قیمت گذاری کتاب و همه پروژه های جانبی آینده نگرانه اما مهیج آنها جدال جدی و رقابت سنگینی وجود دارد. تعدادی از دلایل وجود دارد که باعث می شود شما بخواهید از سایتی که آمازون نیست کتاب بخرید. اگر کتابفروشی محلی ندارید یا به عنوان خاصی (مانند کتاب درسی) نیاز دارید ، بهترین گزینه جستجو در وب است. سایت های وجود دارد که کتاب های ارزان آنلاین را ارائه می دهند ، و اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در مکان مناسب قرار دارید. ما همه جا را جستجو کردیم و 15 سایت از بهترین کتابفروشی آنلاین را پیدا کردیم که در آنها می توانید با کتابهای جدید ، کتابهای دست دوم ، کتابهای درسی و غیره معاملات پیدا کنید.

این ۱۵ سایت برای خرید کتاب از کتابفروشی آنلاینی غیر از آمازون است. 

خرید کتاب از آمازون

۱.سایت پاولز بوکز

بهترین برای: مطبوعات مستقل ، نویسندگان جدید
چرا عالی است: Powells.com بازوی آنلاین فروشگاه محبوب آجر و ملات پورتلند است ، و حتی اگر آنلاین باشد ، هنوز هم احساس می شود جالبترین کتابفروشی محلی جهان است. علاوه بر طیف گسترده ای از کتابهای جدید و استفاده شده ، می توانید موارد خوب دیگری را در وبلاگ آنها پیدا کنید ، که همه چیز را از انتخاب کارمندان گرفته تا لیست پخش آهنگهایی که نویسندگان هنگام نوشتن گوش می دهند ، ارائه می دهد. خرید کتاب از این سایت مطمینا از آمازون به صرفه تر است.
پاداش: سفارشات 50 دلار به بالا به صورت رایگان حمل می شود ، بقیه موارد با قیمت 3.99 دلار در ایالات متحده ارسال می شوند. فروش آنها که با توجه به موضوع توسط کارمندان انجام می شود ، به شما کمک می کند تا معاملات کتابهایی را پیدا کنید که باعث گسترش قلم ادبیات شما شوند.

خرید کتاب از کتابفروشی آنلاین

۲.betterworldbooks

بهترین برای: کتابهای الکترونیکی ، داستان های داستانی محبوب و داستان های غیر داستانی
چرا عالی است: “دنیای بهتر” فقط یک اسم نیست – برای هر خریدی که در BetterWorldBooks.com انجام می شود ، کتابی به فرد نیازمند اهدا می شود (بیش از 13 میلیون نفر تا به امروز!). این کتابفروشان آنلاین همچنین با کتابخانه ها و پردیس های دانشگاهی برای جمع آوری کتابهای مستعمل ، که بسیاری از آنها به سازمانهای غیر انتفاعی سوادآموزی در سراسر جهان اهدا می شود ، شریک هستند. علاوه بر استفاده مجدد و بازیافت آنها ، شما می توانید بدون کاغذ نیز بروید – Better World Books تنها سایت تخفیف دهنده است که کتابهای الکترونیکی ارائه می دهد. الان بهش احتیاج داری؟ می توانید eDelivery را انتخاب کنید – هر کتاب فیزیکی را می توان اسکن کرد و در کمتر از دو ساعت در قالب دیجیتال برای شما ارسال کرد. خرید کتاب از این فروشگاه از آمازون بسیار به صرفه تر و ارزان تر است.
پاداش: حمل و نقل رایگان به سراسر جهان – و آنها هزینه های جبران کننده کربن را پرداخت می کنند تا اثرات زیست محیطی تمام کتابهایی که در سراسر جهان سفر می کنند را به حداقل برسانند.

خرید کتاب از آمازون

3.bookmooch

بهترین برای: کتاب های غیر انگلیسی زبان ، داستان داستانی محبوب
چرا عالی است: BookMooch.com اساساً رایگان است. پس از ثبت نام ، لیستی از کتابهایی که می خواهید به آنها اهدا کنید را وارد می کنید و از کتابهایی که دوست دارید تهیه کنید ، لیست خواسته ها را تهیه می کنید. وقتی کسی یکی از کتابهای شما را درخواست می کند ، آن را برای او ارسال می کنید (این تنها هزینه آن است) و برای شما یک امتیاز کسب می کند. سپس می توانید از امتیاز خود برای درخواست کتاب از شخص دیگر استفاده کنید. BookMooch یک جامعه بین المللی است ، بنابراین به ویژه منبع خوبی برای ردیابی کتابهایی است که در ایالات متحده موجود نیستند یا به زبانی غیر از انگلیسی هستند.
جایزه: فقط می خواهید قفسه کتاب خود را تمیز کنید؟ همچنین می توانید امتیازاتی را که کسب می کنید به موسسات خیریه مختلفی که با این سایت همکاری می کنند اهدا کنید. خرید کتاب از آمازون بهتر است یا این سایت؟

4.skyo.com

بهترین برای: کتابهای درسی ، کتابهای درسی دیجیتال
چرا عالی است: Skyo.com مستقر در نزدیکی دانشگاه کارولینای ساحلی عمدتا به شما کمک می کند تا در کتاب های درسی صرفه جویی کنید. برنامه اجاره آنها به شما امکان می دهد دوره اجاره خود را انتخاب کنید و حتی اگر مدت کوتاهی به متن نیاز دارید ، مهلت را تمدید کنید. علاوه بر جستجوی معمول ISBN ، شما همچنین می توانید توسط مدرسه جستجو کنید تا به راحتی کتابهای درسی مورد نیاز برای دوره های کالج یا دانشگاه خود را پیدا کنید.
پاداش: از دست کشیدن در اطراف متن های سنگین خسته شده اید؟ Skyo همچنین به شما امکان می دهد کتابهای درسی دیجیتال با پشتیبانی فنی 24/7 را اجاره کنید.

5.thriftbooks.com

بهترین برای: کتاب های محبوب ، کتاب های کودکان
چرا عالی است: ThriftBooks.com مستقر در واشنگتن متعهد به کمک به محیط زیست است ، با کتابخانه ها و سایر فروشندگان همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که کتاب های استفاده شده به جای زباله در دست خوب است. هر کالایی که دریافت کنند و نتوانند بفروشند مستقیماً به کارخانه بازیافت می رود. قیمت آنها بسیار پایین است و همچنین معاملات سه کتابی ارائه می دهند که به شما امکان می دهد در مجموعه کتاب های نویسندگان پرفروش پس انداز بیشتری داشته باشید.
پاداش: برای هر کتاب اضافی که از همان فروشنده خریداری می کنید ، 50 سنت اضافی دریافت می کنید. ارسال رایگان با هر سفارش در ایالات متحده!

بهترین برای: عناوین ، کتابهای درسی که سخت یافت می شوند
چرا عالی است: Alibris.com علاوه بر عملیات خرید و فروش کتاب ، شبکه بزرگی از فروشندگان مستقل را نیز متصل می کند. این بدان معنی است که اگر شما به سادگی مجبورید یک کتاب نادر خاص داشته باشید – چه یک نسخه امضا شده باشد ، چه یک چاپ اول یا سالهاست که دیگر از چاپ خارج شده است ، شما احتمالاً آن را در اینجا خواهید یافت. علیبریس نیز اخیراً وارد بازی اجاره کتاب های درسی شده است. آنها به شما امکان می دهند اجاره را با بازپرداخت کامل ظرف 21 روز بازگردانید (برای افرادی که در تعهد به برنامه کلاس مشکلی ندارند) ، و تا زمانی که کتاب را در شرایط مناسب نگه دارید ، یادداشت های کتبی و برجسته سازی را اجازه می دهد. خرید کتاب از آمازون
پاداش: بسیاری از اقلام به صورت رایگان ارسال می شوند و اگر در خبرنامه آنها ثبت نام کنید ، کوپن های زیادی دریافت می کنید.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من