صفحه نخست

بیزسیب چاپ و انتشار کتاب در آمازون

انتشار بین المللی

خدمات ترجمه

انتشار داخلی

تبلیغات

فرم درخواست انتشار کتاب در آمازون و انتشارات امریکایی

تصمیم به انتشار کتاب دارید ؟

چگونه می توانم در آمازون کتاب منتشر کنم ؟

چگونه در داخل ایران کتاب منتشر کنم ؟

چگونه کتابم را بازاریابی کنم و بفروشم ؟

چگونه یک سایت تخصصی داشته باشم ؟

چاپ کتاب ارزان انتشار کتاب بین المللی تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب در آمازون. چاپ کتاب در خارج از کشور خرید کتاب از آمازون چاپ کتاب در آمازون فروش کتاب الکترونیکی در آمازون انتشارات آمازون چاپ کتاب در آمازون انگلستان و آلمان و آمریکا چگونه در آمازون کتاب منتشر کنیم

چگونه در آمازون کتاب بفروشیم

نحوه فروش کتاب در آمازون چگونه کتاب الکترونیکی در آمازون بفروشیم آمازون بزرگترین کتاب فروشی

فروش و خرید کتاب در از آمازون برای کسب درآمد دلاری و دریافت ریالی آن در ایران توسط مجموعه بیزسیب انتشار کتاب در آمازون

و چاپ کتاب ارزان به همراه امکان مهاجرت از طریق چاپ کتاب در آمازون و دریافت فیلم نحوه فروش کتاب در آمازون اینکه در آمازون چگونه کتاب بفروشیم و کتاب چاپ شده در آمازون چقدر درآمد ایجاد می کند. کسب درآمد از آمازون با انتشار بین المللی کتاب در آمازون

انتشار کتاب در آمازون

و خرید کتاب از آمازون خرید کتاب های روز جهان

کتاب جدید اپرا وینفری و کتاب جدید فلیپ کاتلر کتاب جدید در زمینه تکنولوژی و مدیریت 

کتاب رایگان

دانلود کتاب رایگان و خرید کتاب از آمازون با هزینه کم 

دانلود رایگان کتاب

خرید کتاب از آمازون با تخفیف 

جهان

استفاده از کتاب های روز جهان و دانلود آن از آمازون .

دانلود رایگان کتاب از انتشارات خارجی

کتاب کودک و نوجوان از آمازون و خرید ریالی با تحویل رایگان کتاب از آمازون 

انتشار بین المللی کتاب توسط انتشارات آمریکایی(American Publications)

همانظور که توضیح داده شد انتشار بین المللی توسط مجموعه بیزسیب دارای سه حالت است:

انتشار تنها در آمازون

ناشر مولف(انتشار در آمازون و تمام فروشگاه های بین المللی کتاب)

انتشارات آمریکایی(انتشار در آمازون و تمام فروشگاه های بین المللی با اعتبار انتشارات آمریکایی و تبلیغات انتشارات)

انتشارات آمریکایی حالت سوم از موارد انتشار بین المللی کتاب می باشد. توضیحات در این بخش به اختصار عنوان می شود برای توضیحات بیشتر در مورد انتشار بین المللی به روش انتشارات آمریکایی  به قسمت مقالات مراجعه کنید.

نویسنده کتاب با خلق اثر مسلما رویای شهرت و فروش بین المللی کتاب را در سر می پروراند. بسیاری از مولفان اثر معتقدند که بهتر است کتاب خود را به ناشران بسپارند؛ تا کتاب آنها توسط یک انتشارات بین المللی، چاپ و توزیع شود. تا ناشران با تبلیغات و انتقال کتاب به کتاب فروشی ها و روش های مختلف فروش از جمله فروشگاه های بین المللی کتاب مانند آمازون، هم اعتبار بالایی برای کتاب خود بدست آورند و هم بتوانند فروش بالایی برای کتاب خود داشته باشند. انتشارات آمریکایی به عنوان یکی از راهکار های انتشار و چاپ کتاب توسط مولف شناخته می شود که می تواند علاوه بر بالا بردن درصد فروش، امتیازهای زیادی برای مولف داشته باشد.

بیز سیب با 13 انتشارات آمریکایی طرف قرارداد است و کتاب هایی با موضوعات مختلف را با نشر های آمریکایی منتشر می کند. در این حالت، یک شابک برای کتاب شما اخذ می شود. این شابک اثر را مشمول قانون حق مولف(copyright) می کند. کتاب شما بر اساس موضوع آن به یک یا چند انتشارات ارایه می شود و یکی از نشر های آمریکایی، بنا به تخصص و زمینه فعالیت تخصصی نشر بین المللی خود، انتشار آن را برعهده خواهد گرفت.

لیست انتشارات طرف قرارداد با موسسه بیزسیب:

 • american academic research
 • supreme century
 • supreme art
 • International business sibling
 • International medical research
 • registered idea
 • Warli
 • Mudah publishing
 • Fastpub
 • Baghiat
 • american medical research
 • bizsib
 • Primedia

در این حالت انتشار بین المللی کتاب، اثر شما علاوه بر سایت های آمازون (که تنها خود سایت های آمازون ۱۷ سایت به زبان های مختلف دنیا می باشد). کتاب شما در سایت های دیگری مانند گوگل بوک (google book)، ایبی (ebay) ، ایندی باند(indiebond) ، بارنس اند نوبل (barens & nble) و… منتشر می شود. آمازون و دیگر سایت ها تبلیغات کوتاهی برای کتاب شما خواهند داشت{نمایه شدن در سایت ها (پروموشن های تبلیغاتی)}.

و کتاب شما به دو صورت نسخه الکترونیکی(kindle) و چاپی (فیزیکی) در سایت های مختلف منتشر می شود. در واقع هر دوی این حالت ها برای شما فعال می شود. روش انتشارات آمریکایی

اعتبار این روش نسبت به دو روش دیگر بالاتر است.

می تواند به رزومه سازی شما با کیفیت بیشتری کمک کند.

مانند روش دوم سهم فروش بالایی از قیمت پشت جلد کتاب  به مولف می رسد و فرق آن با روش دوم این است که تنها ۵ درصد از سهم فروش کتاب به انتشارات می رسد.  

از دیگر ویژگی های این روش تبلغات توسط انتشارات برای کتاب شماست، که این مسئله می تواند منجر به فروش بیشتر کتاب شما شود.

انتشارات آمریکایی نسبت به دو روش دیگر، بیشتر می تواند به مهاجرت شما کمک کند. اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید مقاله مربوط به مهاجرت از طریق انتشار کتاب را مطالعه کنید.

 از  دیگر ویژگی های این روش این است که کتاب های منتشر شده شما در هر سایتی آمازون و یا گوگل بوک و…. به حساب آمازون و حساب کاربری که توسط ما برای شما در آمازون ساخته می شود وصل می شود و مبلغ فروش هر سایت، در حساب کاربری آمازون شما نمایش داده می شود.

 از دیگر ویژگی های انتشار در سایت آمازون و دیگر سایت ها این است که: روش انتشار به شکل انتشار و چاپ  بر مبنای تقاضا (on demand) و یا برحسب سفارش است. در واقع چاپ و نشر کتاب بر مبنای تقاضاست یعنی هرگاه تقاضایی برای خرید کتاب وجود داشته باشد آنگاه کار چاپ انجام می شود. یعنی مشتری هر زمان درخواست خرید کتاب را ثبت کرد کتاب از سایت مربوطه به نزدیکترین چاپخانه محل سکونت مشتری به طریق آنلاین ارسال می شود و چاپخانه کتاب را طبق جلد مربوطه چاپ و صحافی می کند و به دست مشتری می رساند. این روش برای فروش بین المللی کتاب بسیار روش مناسبی است زیرا مناطق بسیار گسترده ای را پوشش خواهد داد. و همینطور مولف مجبور به هزینه ی بالا برای چاپ تعدادی کتاب نمی شود. اگر تمایل به خواندن بیشتر درباره ی این موضوع دارید می توانید به مقاله چاپ بین المللی بر مبنای تقاضا بروید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من