فروش کتاب در آمازون، نکات و روش های کاربردی

ده روش برای بازاریابی و فروش کتاب های خود در آمازون

کیفیت

می دانیم که کیفیت مهمترین عنصر در ایجاد هیجان برای خواننده است. هرچه کتاب شما در آمازون با کیفیت تر باشد، احتمال فروش آن نیز بیشتر است. اما شما می توانید با اطمینان از با کیفیت بودن متن و محتوای کتاب خود، هیجان و اشتیاق خواننده را به حداکثر برسانید. این کار را می توانید با ویراستاری مناسب و دریافت بازخورد از مخاطبان بدست بیاورید.

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ و فروش کتاب در آمازون

جلد کتاب برای فروش در آمازون

یک جلد جذاب برای کتاب خود در آمازون طراحی کنید. شما می خواهید یک جلد ایجاد کنید که به عنوان یک تصویر در اندازه کامل و همچنین به عنوان یک تصویر کوچک به نظر خوب برسد، زیرا آمازون تصاویر جلد تصویر بند انگشتی را در صفحات نتایج جستجو، به صورت خودکار با جزئیات نشان می دهد. ما برای طراحی یک جلد جذاب توصیه می کنیم از ابزار Cover Creator که در آمازون قرار داده شده استفاده کنید. البته این ابزار فقط حالت های پیش فرض دارد. اگر می خواهید فروش کتاب خود در آمازون را افزایش دهید کمی هزینه کنید و یک جلد حرفه ای برای کتاب خود طراحی کنید زیرا که جلد کتاب در واقع ویترین کتاب شماست.

کتاب ماشین پیروزی و فروش کتاب در آمازون

ویرایش کتاب

کتاب خود را به خوبی ویرایش و تصحیح کنید. کتابهایی که مملو از اشتباه تایپی و اشتباهات ویراستاری هستند ممکن است باعث نظرات منفی مشتریان شوند. نظرات مخاطبان شاید یکی از مهمترین راه های معرفی کتاب شما باشد. 

شرح و توضیح کوتاه کتاب

شرح جذابی برای فروش کتاب خود در آمازون بنویسید. شرح کتاب شما به مشتریان این فرصت را می دهد تا قبل از خرید با کتاب شما آشنا شوند، بنابراین این فرصتی است تا خوانندگان را مجاب به خرید کتاب خود کنید. در نوشتن توضیحات کتاب وقت بگذارید و آن را به بهترین شکل بنویسید.

صفحه نویسنده در آمازون

خود را به خوانندگان خود معرفی کنید. نمایه نویسنده خود را در سایت آمازون با کمک موسسه بیزسیب تکمیل کنید. تصویر خود را در بخش نویسنده اصلی بارگذاری کنید، بیوگرافی خود را اضافه کنید، کتابهای فهرست شده خود را مشاهده و ویرایش کنید و یک وبلاگ ایجاد کنید تا مستقیماً با خوانندگان در ارتباط باشید. این کار می تواند اعتماد خریداران را جلب کرده و کتاب شما را خریداری کنند. این کار به فروش کتاب شما در آمازون بسیار کمک خواهد کرد. 

تبلیغ آنلاین

کتاب خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید. از طریق شبکه های اجتماعی به صورت رایگان با خوانندگان بالقوه در ارتباط باشید. پیوند پیش نمایش رایگان کتاب خود را از آمازون کیندل گرفته (روش این کار را در ویدیو مشاهده می کنید) و به اشتراک بگذارید. برای تبلیغ کتاب خود در سایتهایی مانند Facebook و Twitter نمایه ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک وب سایت برای کتاب خود ایجاد کنید، صفحه ای برای نظرات در مورد کتاب خود ایجاد کنید و همچنین صفحه ای برای ارتباط با مخاطبین خود داشته باشید. به انجمن های کاربران بپیوندید و کتاب خود را در سایت های سراسر وب تبلیغ کنید.

چاپ فیزیکی کتاب

کتاب چاپی را از طریق کیندل یا از طریق انتشارات خود در آمازون منتشر کنید. انتشار کتاب شومیز به شما کمک می کند تا کتاب های کاغذی در ایالات متحده ، اروپا و ژاپن را منتشر و بفروشید. فروش کتاب فیزیکی در آمازون می تواند برای شما اعتبار بیشتری به ارمغان بیاورد. برای توزیع کتاب شومیز خود از طریق کتابفروشی ها ، خرده فروشان آنلاین ، کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی ، می توانید توزیع گسترده را نیز فعال کنید. این بخش برای توزیع کتاب در تمامی کتابخانه ها از سوی انتشارات یا موسسه واسط شما انجام می شود. 

فیلم معرفی کتاب

فیلم ها و پیش پرده های کتاب را در بخش معرفی کتاب برای فروش در آمازون بارگذاری کنید. نویسندگان کتاب اولی معمولاً پیش پرده های ویدیویی را برای تبلیغات آنلاین کتاب های خود ایجاد می کنند و صفحه های نویسنده آمازون برای شما مکانی برای نمایش آنها می دهد. این کار می تواند به مخاطبان کتاب شما را معرفی کند تا فروش شما بالاتر رود. 

برنامه تبلیغاتی آمازون

به برنامه همکاران آمازون بپیوندید تا در هر فروش خود 4 درصد درآمد اضافی کسب کنید. پیوندهای سفارشی به کتاب و ابزارک های تعاملی حرفه ای خود ایجاد کنید. وقتی مشتری ها روی این پیوندها کلیک می کنند و کتاب شما را خریداری می کنند، می توانید 4٪ سود اضافی در هر فروش کسب کنید.

پروموشن های آمازون

تبلیغات با شمارش معکوس در آمازون را اضافه کنید. این یک مزیت است که به نویسندگان امکان می دهد، صرف نظر از محل استقرار خود، تبلیغات تخفیفی با مدت زمان محدودی را برای کتابهای الکترونیکی موجود در سایت های مختلف آمازون اجرا کنند. مشتریان هم قیمت عادی و هم قیمت تبلیغاتی را در صفحه جزئیات کتاب و همچنین ساعت شمارش معکوس را می بینند که چه مدت زمان با قیمت تبلیغاتی باقی مانده است. همچنین در حین تبلیغ، امتیاز خود را نیز کسب خواهید کرد. برای آگاهی بیشتر در این مورد با مشاورین ما تماس بگیرید.

نظرات در مورد کتاب در آمازون

خوانندگان را ترغیب کنید تا نظرات خود را بیان کنند. اگر کپی رایگان کتاب خود را در اختیار خواننده بالقوه قرار می دهید، مطمئن شوید که هر دو از دستورالعمل های ایجاد نظر مشتری برای بررسیهای پرداخت شده توسط آمازون پیروی می کنید. در عوض نمی توانید بازبینی داشته باشید یا سعی کنید بر بررسی تأثیر بگذارید. 

در نهایت می توانید از خدمات تبلیغاتی موسسه بیزسیب برای فروش بیشتر کتاب خود استفاده کنید. برای کسب اطلاع از این خدمات می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من