تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب در آمازون

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب و روش چاپ و انتشار کتاب در آمازون، فرایندی است که می تواند به شما در ساخت یک رزومه قوی کمک کند. شما می توانید پایان­ نامه خود را به عنوان کتاب بین المللی منتشر نمایید. علاوه بر اینکه می توانید به بالا بردن سطح علمی و ذخایر تحقیقاتی کشور کمک کند بلکه امتیاز ویژه ­ای نیز در رزومه­ ی تحصیلی ورزومه ی کاری شما به حساب می آید.

تالیف کتاب

تالیف حداقل یک کتاب در حوزه تخصصی شما می­ تواند در مصاحبه دکتری برای شما امتیاز بالایی داشته باشد. چاپ کتاب بین المللی از پایان نامه کار دشواری نیست و شما می­ توانید با تغییرات کوچکی در پایان­ نامه خود، آن را به یک کتاب خوب تبدیل نموده و به چاپ رسانید. دانستن اینکه می توانید از پایان نامه خود کتاب تهیه کنید، می تواند به شما انگیزه ی بیشتری مبنی بر به نحو احسن به پایان رساندن پایان نامه شما ایجاد کند و هم می تواند شما را برای مصاحبه دکتری و ساخت یک رزومه عالی آماده کند.

مسیر هموار چاپ کتاب در آمازون

مجموعه بیزسیب این مسیر را برای شما هموار نموده و در کمتر از یکماه با تبدیل پایان نامه شما به کتاب برای شما رزومه موثری خواهد ساخت. و هم اینکه مجموعه بیزسیب می تواند در این زمینه مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بهتر و موثرتر بتوانید از پایان نامه خود استفاده کنید.

تبدیل پایان نامه به کتاب به هیچ معیاری نیاز ندارد

در بسیاری از سایت ها بیان شده که معیار های زیر برای چاپ کتاب از پایان نامه نیاز است در صورتی که هیچ یک از این معیار ها برای اینکار نیاز نیست و مجموعه بیزسیب پایان نامه شما را در

توجه داشته باشید به هیچ کدام از این معیارها برای تبدیل پایان نامه به کتاب وجود ندارد:

  • پایان­ نامه می­ بایست نمره بالای ۱۸ داشته باشد.
  • موضوع پایان­ نامه نو و مورد نیاز منطقه باشد.
  • موضوع مورد بررسی قابلیت فروش داشته باشد.
  • قابل استفاده در تدریس باشد.
  • پایان­ نامه از لحاظ علمی غنی بوده و در جشنواره­ ها و همایش ­های علمی امتیاز کسب کرده باشد.

تعیین نام برای کتاب از پایان نامه

آماده سازی متن پایان نامه

ایجاد پاورقی و منابع (ذکر منبع نه تنها به پایان نامه شما اعتبار می بخشد بلکه جلوگیری می شود از اخطار به حق کپی رایت)

ترجمه متن 

ترجمه متن برای تبدیل پایان نامه به کتاب از دیگر ویژگی های مهم یک کتاب است که اگر به آن اهمیت داده نشود می تواند یک کتاب خیلی عالی را به یک کتاب معمولی و با خوانایی کم تبدیل کند. در صورتی که نیاز به ترجمه و نشر به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری داشته باشید می توانید از مترجمان  مجموع بیزسیب بهره بگیرید. و از نتیجه کار اطمینان حاصل کنید.

 

تغییرات لازم برای تبدیل پایان نامه به کتاب

در پایان­ نامه می باید تغییراتی پدید آید، مهم­ترین آنها در این مرحله، روان­ سازی متن و تبدیل متن پایان نامه به کتاب است. متخصصین گروه بیزسیب این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

تبدیل پایان نامه به کتاب به هیچ معیاری نیاز ندارد

در بسیاری از سایت ها بیان شده که معیار های زیر برای چاپ کتاب از پایان نامه نیاز است در صورتی که هیچ یک از این معیار ها برای اینکار نیاز نیست و مجموعه بیزسیب پایان نامه شما را در

توجه داشته باشید به هیچ کدام از این معیارها برای تبدیل پایان نامه به کتاب وجود ندارد:

  • پایان­ نامه می­ بایست نمره بالای ۱۸ داشته باشد.
  • موضوع پایان­ نامه نو و مورد نیاز منطقه باشد.
  • موضوع مورد بررسی قابلیت فروش داشته باشد.
  • قابل استفاده در تدریس باشد.
  • پایان­ نامه از لحاظ علمی غنی بوده و در جشنواره­ ها و همایش ­های علمی امتیاز کسب کرده باشد.
چاپ کتاب در آمازون و مهاجرت

هزینه چاپ کتاب از پایان نامه

هزینه کل چاپ و نشر کتاب از پایان نامه همانند روش های انتشار و چاپ کتاب در آمازون است.

روش انتشار به روش شابک آمازون انتشار به روش ناشر مولف و انتشارات آمریکایی می باشد اما در این بین اگر هدف شما از انتشار پایان نامه خود، به صورت کتاب؛ ساخت رزومه می باشد می توانید آنرا از روش اول و با کمترین هزینه منتشر کنید.

هزینه انتشار کتاب

هزینه ترجمه بسته به حجم متن متفاوت و با کیفیت های گوناگونی است، هزینه اولیه بابت چاپ کتاب دریافت نمی شود تنها برای آماده سازی ۵۰ درصد هزینه دریافت شده و مابقی پس از چاپ کامل کتاب و تحویل لینک آن دریافت خواهد شد

تبدیل پایان نامه به کتاب و تالیف کتاب بین المللی

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ در آمازون با کیندل، ورود و اصلاح کتاب خود را قبل از انتشار برای شما آسان می کند. اطلاعاتی که در زمان تنظیم حساب کاربری خود در آمازون وارد می کنید در صفحه آمازون کتاب شما استفاده می شود.

صفحه حساب کاربری 

صفحه اطلاعات کتاب شما در آمازون جایی است که خوانندگان برای خرید کتاب شما به آنجا رفته و کتاب تالیف شده شما از پایان نامه تان را می بینند. اگر می خواهید کتاب خود را به صورت کتاب الکترونیکی و فیزیکی بفروشید، حتماً هر دو قالب را در حساب کاربری آمازون خود ایجاد کرده و آنها را بهم پیوند دهید.

توجه: قبل از چاپ کتاب ، فراموش نکنید که نسخه دست نویس و جلد را قالب بندی کنید.

می توانید دستورالعمل ها و توصیه های ما در مورد قالب بندی نسخه چاپی و قالب بندی کتاب الکترونیکی را در بخش راهنمایی سایت یا مشاورین بیزسیب انجام دهید.

می توانید برای آشنایی با روش چاپ کتاب در آمازون به نوشته لینک بروید

جزئیات کتاب 

وارد کردن جزئیات کتاب خود اولین قدم در روش چاپ و انتشار کتاب در آمازون است.

این جزئیات مستقیماً با آنچه در صفحه جزئیات آمازون برای کتاب شما نشان داده می شود ارتباط دارند. شما کنترل کاملی بر آنچه نمایش داده می شود دارید. با این حال، به یاد داشته باشید که برخی از این زمینه ها با انتشار کتاب شما قابل تغییر نیستند. توصیه می شود در تبدیل پایان نامه به کتاب برای اطمینان از صحیح بودن تمام جزئیات مورد استفاده برای انتشار و چاپ کتاب در آمازون، توجه بیشتری به جزییات مانند نام نویسنده و نام کتاب نشان دهید.

برای آگاهی از روش انتشار کتاب در آمازون حتما نوشته لینک را ببینید.

عنوان ، زیرنویس ، نام نویسنده ، اطلاعات مجموعه و ISBN در بخش انتشار کتاب شما باید با جزئیاتی که در هنگام تنظیم عنوان وارد می کنید مطابقت داشته باشد. اگر نام نویسنده و عنوان کتاب هر دو نسخه دقیقاً مطابقت داشته باشد ، کتابهای الکترونیکی Kindle و نسخه فیزیکی به طور خودکار مرتبط می شوند. در تبدیل پایان نامه به کتاب در طی مراحل انتشار ، آمازون سعی می کند جزئیات کتاب مانند عنوان و نام نویسنده را با سایر نسخه های موجود در بخش های دیگر آمازون مطابقت دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
حساب کاربری من